Kontakty

Bratislava

AtTEL, s.r.o.
Košická 58
82108 Bratislava  
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

mapa-sr

 V prípade, že máte záujem zastaviť sa na našej  adrese,

odporúčame Vám dohodnúť si presný termín a čas návštevy.

 

Kontakty na pracovníkov spoločnosti.

 

Oddelenie e-mail Pevná linka Pracovná doba
Obchodné obchod-sk

Tel.: 0692 007 767 (linka HCI)
MB: 0903 460 310

Po až Pi
9:00 - 16:00
Technická podpora podpora-sk

Tel.: 0692 007 767 (linka HCI)
MB: 0903 460 310

Po až Pi
9:00 - 16:00
Servisné servis-sk

Tel.: 0692 007 767 (linka HCI)
MB: 0903 460 310

Po až Pi
9:00 - 16:00

 

O nás

AtTEL,  s.r.o. je distribútorom dátových telekomunikačných zariadení zn. DrayTekTAINET, ktoré podporujú najnovšie technické trendy v telekomunikáciách a zodpovedajú všetkým požiadavkám a doporučeniam Európskej Únie.
 
Zabezpečujeme distribúciu a servis, školenia a komplexné telekomunikačné riešenia.

História

História a súčasnosť

AtTEL s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Od začiatku svojej činnosti bola spoločnosť orientovná výhradne na oblasť telekomunikačnej techniky. V tomto obore je držiteľom všetkých potrebných povolení stenovených živnostenským a telekomunikačním zákonom. V priebehu vývoja se aktivity spoločnosti špecifikovaly na oblasť datovej komunikačnej techniky. V súčastnej dobe zastupuje spoločnost na Slovensku niekoľko významných výrobcov pôsobiacich v oblastiach VoIP, xDSL, ISDN a kryptovaní.

Štruktúra

AtTEL s.r.o. distribuuje produkty, ktoré má v ponuke, po celom území Slovenskej a Českej republiky prostredníctvom rozvinutej dealerskej siete. Jednotlivé časti společnosti pôsobia v Bretislave a Prahe. Jedným zo základných krokov k úspešnosti je zamestnávanie talentovaných pracovníkov z oblasti obchodu a techniky na vysokej profesionálnej úrovni. Zamestnanci spoločnosti sú teda schopní poskytovať zákazníkovi služby, které vedú k jeho plnej spokojnosti.

Vízie

Zámerom, ktorý sa darí realizovať, je poskytovanie komplexných riešení. AtTEL nieje len distribútor, ale onúka aj poradenské služby, projekt, dodanie technického a programového vybavenie, inštaláciu, zaškolenie a záručný a pozáručný servis.

Podľa potreby zákazníka vyberáme produkt s dobrými referenciami v okolitých destináciách a zaisťujeme komplexnú prípravu pre distribúciu na miestny trh. To zahŕňa aj zabezpečenie celkovej legislatívy včetně technických a provozných testov. Ako výhradný partner výrobcu máme k dispozícii strategické informácie a aktívne sa podieľame na vývoji produktu. V spolupráci s vývojovým oddelením môžeme pružne reagovať a riešit požiadavky slovenských užívateľov a poskytovatľov služieb a podľa požiadavkov operátora upravujeme prevádzkové vlastnosti produktu podľa dodaných technických špecifikácií.

 

Podkategórie